Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericsson mini pro-ról?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött állok és egy a fent említett készükéket szemeltem ki magamnak, és kiváncsi lennék mások véleményére a telefonnal kapcsolatban.

2012. júl. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

én is ezt néztem ki magamnak!, jövő héten veszek :D

na akkor:

javított betekintési szögű ledes 320x480 pixel felbontás, 3"(hüvelykes)

1Ghz processzor, 512 Mb RAM, 320 Mb tárhely(kép, zene alkalmazás... stb)

teljes qwertz vagy qwerty billentyűzet 4 választónyíllal

720p videófelbontás ami már HD, 5 megapixeles kamera,vaku, android 2.3.3 rendszer

Bravia Engine, ami szépen javítja a képeket, és világossá teszi a képernyőt, ha felhúzod, még nappal szembe/háttal is látod, nem kell takargatni a kezeddel

előlapi kamera, fényérzékelő, én már láttam hogy milyen a telefon esküszöm nagyon gyors :D

Semmi akadás! még a nagy játékokat is szépen viszi! Én a t-mobilenál dominósan interneten rendelem meg 47ezer forintért. Te hol, és mennyiért? :)

2012. júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz. Esetleg nem tudod, hogy javították e már a hibákat? Mert olvastam olyat, hogy a wifi nem csatlakozot rendesen, a fényképezéskor néhány rész kifehéredik meg ilyenek. Én a telenornál veszem boltba 45.000-ért. :)
2012. júl. 4. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, hogy megveszed.
2012. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hardveresen is és szoftveresen is javítva van az elődjeihez képest! (x10 mini és mini pro)

ennek a telefonnak nem voltak ilyen problémái, talán ha hibás volt elromlott vagy az inkább az x10 mini pro volt az ami így vacakolt...

Jó ez a telefon, ennek hidd el hogy nincsenek ekkora hibái, az x10 mini proról hallottam sokat hogy lefagy, wifi hibák... stb

de nem ez! - ez már elég komoly telefon :) nem fog cserbenhagyni ilyen wifi bajokkal meg fagyással

nézd csak találtam neked egy videót ezt nézd meg az elejétől a végéig :)

http://www.youtube.com/watch?v=RhxA7jxM-4o


egyébként én rendelni fogom a t-mobile-nál 46ezer forintért

2012. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a live with walkmanon is gondolkodok

(első kommentelő vagyok)

2012. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :9


1. kommentelő: Azt a telefont én is néztem, de a mobilarena szerint a xperia mini pro jobb.

Itt van mind kettő tesztje:

[link]

[link]

2012. júl. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!