Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Samsung...

Milyen telefont vegyek Samsung Galaxy Ace hez hasonló árban? Vagy maradjon az Ace?

Figyelt kérdés

Legfőképpen játszani kéne de sok pénzem nincs max egy Ace re de ehez hasonló áran jobb telefon van?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2012. júl. 3. 22:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha nem 50 lenne az ára nem szidná senki.


Annyiért lassan már dupla magos procival jönnek ki telók, de szinte az összes minimum armv7 ennyiért pl. alcatel ot 995...

2012. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

De látom azt nem tudod leírni, hogy mi a jó benne..


Van egyáltalán ilyened?

2012. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Van.. De én innen húztam is, mert ilyenekkel nem állok le vitázni. Mindenkinek más a véleménye és ennyi :)
2012. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem is tudnál...


Ahhoz képest, hogy állítólag van ilyened egy kibaxott mondatot nem tudsz róla írni, hogy miêrt is jó...

2012. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
0%
gondolom jó sokáig használtál ace-t innen tudod h nem jó és nem azért oltod mert más is...attól h van jobb az nem azt jelenti h szar...a sony telefonok eddig sem voltak valami jók kíváncsi leszek h pár év mva is ennyire jók lesznek e...az ace egyáltalán nem rossz választás
2012. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem többet használtam, mint te...


Mekkora összegbe fogadjunk, hogy nincs ilyened?

Szvsz azt se tudod ki vagyok, csak pofázol itt. (Az egyik legnagyobb magyar t-pont szervízének vagyok a vezetője, csak mellékesen)...


Ja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Attól még, hogy beregelsz ide mittomény hány felhasználót, baldman, heni008 meg ki tudja hány ezenkívül, nem lesz jobb az ace. Ugyanúgy marad egy másféléves cucc, amiben egy legalább 3 éves hardver van...

2012. júl. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"a sony telefonok eddig sem voltak valami jók "


Ki a tököm foglalkozik a sony-val? Én az első válaszban is az alcatel-t ajánlottam először...


Az már más kérdés, hogy a sony jobb, de akit a samsung fizet, hogy minél többen regeljenk ide és ajnározzák a xarukat...

2012. júl. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy megnyugodj.


Jó telefonnnak mondható az ace...


Csak nem 50k-ért... Hanem max 25-30-ért, mint a többi hasonló képességű telefon...

2012. júl. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

92%-kal nyilván okosabb, mint te, és láthatóan jobban is ért hozzá, mint te.


Ezen kár is vitatkozni.Az Ace-szel a legnagyobb baj az, hogy még most is kétszer annyiba kerül, mint amennyit érne.Ha nem többször...és ezt te is szépen beláthatnád.

2012. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: Hagyd már magad. Miért melegtelefon a Ray? Vegyél egy swarovski kristályokkal kirakott fehér előlapos rózsaszín hátlapos iPhone-t magadnak. Na ez lesz a meleg telefon.
2012. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!