Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prada by LG 3. 0 vagy Nokia...

Prada by LG 3. 0 vagy Nokia Lumia 900 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
Melyik lenne jó egy 17 év körüli lánynak? Mindegyikben van valami, ami nem tetszik: Lg-nek a menüje fekete-fehér, a Nokiának olyan furcsa a hátulján a kamera, de ez semmiség, az Iphone pedig olyan tömegmobil, az osztályban is 4 gyereknek van, meg a képernyőjének annyi, ha leejtem. Ezek közül leginkább a Nokia a "befutó". Valakinek van tapasztalata ezekkel a telefonokkal? Melyik éri meg legjobban az árát? Vagy tudnátok még mondani hasonló árkategóriájú telefonokat? (Van ennyi pénzem, mert egy ideje gyűjtögetem, mielőtt valaki beszólna, hogy nem a szülők pénzéből kellene megvenni..) Köszönöm!
2012. júl. 4. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 900, mert nagyon megszerettem a Windows Phone t, és mert nagyon szép, de tudnod kell, hogy nem lehet frissítrni WP 8ra.


Yupiter

2012. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Prada , nagyon stílusos , bár én ezt srácként mondom .
2012. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Nokia 900-ra is elérhető egy frissítés, mégpedig a Windows Phone 7.8. Abba is beletettek elég sok mindent, szerintem bevállalható.:)
2012. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyik tetszik jobban?Az Android az iOS vagy a Windows Phone?
2012. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Nokiát NE! Várd meg a WP8-as mobiljaikat, azok a WP-s telefonok már érnek is valamit, de a jelenlegi felhozatal vicc, a 7.8-as frissítés csak szarnak a pofon!
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

leginkább az LG-hez húz a szívem, külsőre is, meg olvastam, hogy az inkább női telefon.. a fekete-fehér menüt meg tudnám szokni. az mennyire számít "jó" mobilnak?

2012. júl. 4. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Nokia. Elég strapa telefonokat csinálnak, DE: tudd, hogy a 3 közül bármelyik leesik a földre...pókhálós lesz a kijelző. Hiába a törhetetlen üveg a kijelző felett, ha az élére esik, akkor game over! Csak a kijelzővel merőlegesen érkező erőket képes felfogni. Persze, azért ne lőjél bele pisztollyal.

LG-k nem jöttek be. szerintem nem egy szép telefon. És optimalizálni se tudnak, még annyira se, mint a Samsung. Sokat akadhat, vagy fagyhat, tipikus android.

Nokia Lumia 900. Hát érdekes, de nem ajánlom! Nagy, szép, szuper, jó, gyors, iszonyúan jó a facebook és egyéb közösségi oldalak integrálása (egyik rendszerben sincsen ilyen mély szintű integrálás) és az ára?? ja az 100 felett tangózik.

iPhone 4, pedig tömegtelefon. Szép, jó, erős, optimalizált, akár csak a Nokia, de tömegtelefon. Én a helyedbe egyedi telefont vennék, ami jó is.

A mérnökök megtervezték neked a Nokia gyárában a Lumia 800-at. Dettó ugyan az, mint a 900, csak 0,5"-al kiesebb a kijelzője, ellenben olcsóbb. A majom most ugrik a vízbe! Ugyan az a hardver van benne, ugyan olyan gyors, ugyan olyan szép, és ugyan olyan a külseje. Persze, ha kell az előlapi kamera, akkor L900.

A Windows Phone az egyik legjobb (véleményem szerint az IOS után a legjobb) rendszer. Gyors, minden kézre álló, összehangoltan működnek a frissítések...na de gondolom, neked nem számít, hogy WP7.5 Tango vagy WP7.5 Refresh vagy WP7.8, vagy WP8 Apollo fut a telefonodon. Ha működik a zene, a közösségi integrálás, a kamera a jó pillanatok elkapására, telefonálásra sms-re, whats apps-ra, vagy skype-ra, esetleg Tangora viedo call-ra.

ui. Ez az én véleményem! Egy androidos majom úgyis kijavít, ha kell.

2012. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hamár a külső, Lumia 800 N9-től kapta :) Az meg mindkettőt veri!
2012. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a Windows Phone-ok jönnek be, most veszek Lumia800-at! Haveromnak olyan van,gyönyörű a kijelző,a színek az AMOLED miatt, külsőleg is szép!

Szóval szerintem L900-at vegyél!:)

2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző: ezek mind külsőségek, inkább olvass utána, hogy milyen kötött a rendszer! Egyáltalán nem lehet testreszabni, csengőhangot nem lehet csak úgy beállítani, bluetooth-t nem lehet használni, adattárolóként sem lehet használni. Mindenképp járj utána, és jól gondold át!
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!