Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ráférne már egy szoftverfrissí...

Ráférne már egy szoftverfrissítés a Samsung Wave II-re?

Figyelt kérdés

A feleségem WaveII-én valami szerverprobléma miatt nem akar bejönni a Facebook!


Plusz amikor tőlem kap SMS-t akkor sérült SMS-ként jeleníti meg és csak kb. a 75%-át tudja elolvasni! Többi feladó üzeneteivel nincs ilyen probléma. Az gond lehet, hogy tőlem kb. 300 sms-e van a telóben? Bár folyamatosan törölgeti kifelé...



2012. júl. 4. 10:27
 1/2 anonim válasza:

Nekem is hasonló gondom van a facebookkal. Viszont érdekes, hogy egy widgettel és az internet "ikonnal" indítva bejön csak a facebook ikonnal nem. Esetleg próbáljátok meg Ti is úgy. A widget neve cosas MultiWidget (Bada 1.2), amit a Samsung hivatalos oldaláról töltöttem le, ingyenesen. A probléma az, hogy így a névjegyzéket nem lehet szinkronizálni. :( Ha valaki erre tud megoldást, szívesen fogadnám.

Az SMS-ekkel nincs problémám.

2012. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja, és ha wifivel használom a netet, minden működik.
2012. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!