Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play-ben (play áruházba...

Google play-ben (play áruházban) csak hitelkártyával lehet fizetni? Sima bankkártyával nem?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy hitelkártya hozzáadása, próbáltam a Maestro bankkártya számát beírni, de nem veszi be. MasterCardot, hasonló hitelkártyákat kér.
2012. júl. 4. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bankkártyával is lehet
2012. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meg kell nézned hogy a kártya alkalmas e az internetes fizetésre. Lelövöm a poént a maestro kártya nem alkalmas erre. Ellenben a master card igen.


Ha OTP számlád van ahhoz lehet ingyen igényelni egy online mastercardot internetes fizetésekhez. A többinek is biztos van ilyen.

2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"maestro kártya nem alkalmas erre."



Akkor valami isteni csoda miatt szoktam Maestro-val neten fizetni.

2012. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom mert olyan a bankod nagyokos. De az elektronikus kártyák (Ilyen a Cirrus-Maestro is) ritkán használhatók internetes ún. on-line fizetésre. Vannak kivételek, a kártyát kibocsátó bank esetleg engedi ezt, de nem jellemző. :)


Amúgy nem sértésnek szántam mert igazad van. Tényleg előfordul, hogy engedélyezve van. De a legtöbb bank, ahogy írtam nem csinál ilyent mert nagy az esély a visszaélésre. Helyette ilyen kerülve támadós megoldást választanak mint ahogy az OTP is teszi :)


Gyanítom a kérdező ezért írta be hiába a számát.

2012. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
OTP-nél vagyok. A Maestro kártyát amúgy ki is lehet választani legtöbb helyen, mikor fizetek. Lehet, hogy a play pont nem fogadja el, vagy a kérdező csinál valamit rosszul
2012. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem fogadja el mivel a GooglePlay szerintem nem kötött szerződést erre az OTP-vel. Ahhoz hogy elfogadja a fizetésre az elektronikus kártyát le kell szerződnie a bankkal.

Ebben az esetben is a bank felületén keresztül megy a tranzakció.

2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
És PayPal használható a Google Play-en? Ill. hogyan kell használni?
2013. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Dombornyomott kártyával lehet fizetni a neten (90%-ban). Ugyanígy a Play áruházban is.
2013. szept. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Pontosítok. [link]
2013. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
K&H Banknál vagyok, szerinted az jó? Mert nekem nem akarja elfogadni :/
2014. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!