Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy mini...

Van egy samsung galaxy mini típusú mobiltelefonom. A bajom az lenne, hogy rengeteg jobbnál-jobb játékot találok rá, de általában vagy be fagy a kezdő képernyőnél vagy el se indul. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Sok más embernél láttam ugyan ezt a készüléket és nekik olyan játék ment rajta ami lenyűgözött. Ezek szerint az én készülékemmel lehet a hiba mert másoknak megy (pl.: GTA 3,Gangstar West coast hustle stb.) ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném ,esetleg frissítsem a készüléket vagy mi oldhatja meg a problémát? (kritikát nem kérek ,a játék a hosszú vonat utakra kell)

2012. júl. 4. 11:33
 1/3 csez ***** válasza:
Mindenképpen a telefonodat fel kellene frissíteni a legújabb szoftverra és szerintem, akkor már úgy fog működni, ahogy szeretnéd :-)
2012. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod és még annyit szeretnék megtudni ,ha frissítem nem veszik el a garancia?
2012. júl. 4. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kiessel frissjted akkor nem
2012. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!