Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell egy meglévő ruháról...

Hogy kell egy meglévő ruháról levenni a szabásmintát? A legegyszerűbb megoldás érdekelne. Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Próbáltam már átrajzolni papírra, de az mindig elcsúszott alatta, össze gombostűzni is próbáltam már az új anyaggal, amiből varrni akartam, az se jött össze.
2009. máj. 29. 02:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2009. máj. 29. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Ha rendes szép ruhát akarsz, akkor vagy megszerzed a szabásmintáját onnan ahol varrták,

2.vagy ezt a ruhát fejted fel a varrásai mentén és a darabokat már szét lehet teriteni a papiron. Ahogy próbálkoztál a térből a sikba letenni nem lehet eléggé pontos szabásmintát késziteni, no és gyakran elcsúszik.

3. Kellő képzettséggel rendelkező személy tud késziteni szabásmintát a ruha látványa alapján.

2009. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!