Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710-nél hogy kell...

Nokia Lumia 710-nél hogy kell saját zenéből csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés
Vettem egy lumia 710-et, és nem nagyon tudok vele mit kezdeni... a legnagyobb problémám, hogy nem tudok saját zenéimből csengőhangot beállítani.. már próbáltam azon a zune-s izén is, de úgy sem sikerül... meg azt sem tudom, hogy bluetoothon hogy kell küldeni fájlokat? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 4. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
van sok ilyen kérdés, és rá válasz. szerintem a bluetooth csak később jöjjön, mert ahhoz unlock-olni kell a telót, ami kezdőként bonyolult. [link] eszerint kell csengőhangot beállítani.
2012. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de csak 39 másodperces lehet max? Ez milyen már!?
2012. júl. 4. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ezen a telón vacilálok de egyre elkeseritőbb dolgokat olvasok róla, meg hogy nem a lejobb a juzer interfésze meg stb, eddig mik a tapasztalataid kérlek oszd meg velem
2012. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem privibe :)
2012. júl. 4. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi
2012. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos alapvető dolgokra képtelenek a jelenlegi WP-s telefonok, és a nagy marketingben és a telefonszolgáltatóknál valahogy elfelejtik megemlíteni ezeket az apróbb, de annál bosszantóbb hiányosságokat!
2012. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát eléggé elkenődtem... Maga a telefon szép, nagy meg minden, de belül, nagyon rossz.. pedig az ember azt hinné, hogy milyen jó telefont vesz.. WP7 meg hasonló és közben meg eszméletlen rossz.. főleg az elvárásaimhoz képest..
2012. júl. 5. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!