Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell törölni azokat a...

Hogyan kell törölni azokat a samsung apps-eket, amiket már nem szeretnék használni és csak a helyet foglalják?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok olyan alkalmazást a telefonomon, ahol törölhetnék pár apps-et.

2012. júl. 5. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése - itt rányomsz arra amit törölni akarsz - és az alkalmazás adatlapján Törlés


Így sem sikerül?

2012. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Azok gyári appok. Ahhoz hogy törölni tudjad őket,Root-olni kell utána meg egy System App Remover nevű app.
2012. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy a TIBI, vagyis Titanium Backup Pro, 1300 .- Ft körül adják a fizetőst, megéri. De rootolni itt is kell.
2012. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Végül megoldódott a problémám!:)

2012. júl. 6. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Sikerült letörölni a gyáriakat? Hogy?

:)

2012. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem úgy sikerült, hogy hosszan tartottam nyomva az ikont, és aztán a képernyő felületén úgy jelentek meg az egyes ikonok,hogy a jobb felső sarkaikban megjelent egy kis x jel, ha rájuk katintottam akkor le tudtam törölni őket. De én csak a letöltött alkalmazásaimat töröltem le így, amik eleve a telefonomon voltak, azokat nem próbáltam meg letörölni.
2012. júl. 14. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert elvileg a gyáriakat nem lehet letörölni, és csodálkoztam volna, ha sikerül :) Persze amiket te töltöttél le, azokat bármikor le lehet.

Másképp még úgy lehet, hogy Beállítások -> Alkalmatások -> Alkalmazások kezelése - és itt rámész arra, amit szeretnél törölni

2012. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Debug módban lehet törölni adb-n keresztül a következő paranccsal:

pm uninstall -k --user 0 {APP_NAME}


Előtte értelemszerűen adb shell-el indítani kell egy konzolt.


A telepített programok listázása:

pm list packages


Szűrés csomagra:

pm list packages | grep {APP_NAME_RÉSZLET}


Ha nem találod, akkor Google Play-ben rákeresel és kiolvasod az URL-ből:

[link]


Például:

[link] /apps/details?id=com.android.chrome


Itt a com.android.chrome az app neve.


Fontos, hogy ehhez nem kell rootolás és csak a felhasználó fiókjáról törli le az appot, tehát gyári reset után ugyanúgy visszaáll minden, mert magán a telefonon megmaradnak a telepítőfájlok.


Disclaimer: Felelősséget nem vállalok érte, ha valami nem működik, akkor a rendszer számára fontos csomagot töröltél le, ez esetben telepítsd vissza. A legjobb, ha jegyzettömben felírod a töröl appok nevét, így nem kell kajtatni utána, ha mégis szükség lenne rá.

2021. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!