Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom képernyője magától...

A mobilom képernyője magától ki-be kapcsolgat kedve szerint, hogy oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy Samsung galaxy S1-em van. Már régebben is tapasztaltam, de mostanában egyre gyakrabban a képernyő magától kénye kedve szerint, ki-be kapcsol. Nem érkezik sem sms, sem semmilyen értesítés szóval nem emiatt. Szimplán bekapcsol majd pár másodperc múlva ki, utána megint be. Nem akkora nagy probléma de egy kicsit irritál. Van hogy órákig nem csinálja ezt, majd van hogy megállás nélkül, olyan is hogy perces szünetek vannak a ki-be kapcsolások között. A megoldásokat előre is köszönöm.

2012. júl. 5. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Élő háttérkép vagy valamilyen xarul megírt app...
2012. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem is ez van, és én se értem..

(samsung galaxy s plus)

2012. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak tudjátok miket raktatok fel miután előjött?


Legtöbbször live wallpaper szokta csinálni, de ahogy írtam egy xarul megírt alkalmazás is lehet az oka...

2012. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apumnak is ezt csinálja a Samsung Galaxy Ace. Érdekes...lehet valami Samsung betegség :D nekem a galaxy mini nem csinálta még eddig. :)
2012. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :).

Az élő háttérkép sztem kilőve, mert egy sima átlagos képernyővel is ugyanezt csinálja.

A programhoz meg annyit kérdeznék, hogy általában mindig leállítok minden éppen futó alkalmazást (ez nálam valamiért mánia, hogy a feladatkezelőbe az összes futó progit kilövöm - kivéve a (go)launchert - )de ha éppen az a bizonyos alkalmazás nem fut, akkor is csinálhatja ezt?

2012. júl. 5. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd inkább futni őket...

Hadd kezelje a rendszer. Ha olyat állítasz le azt úgyis elindítja újra, szinte azonnal...

2012. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, oké :)

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :).

2012. júl. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!