Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont valóban lehet függetl...

Telefont valóban lehet függetleníteni egyszerű kóddal?

Figyelt kérdés
Nokia telómat szeretném kártyafüggetlenné tenni és olvastam a neten, hogy ezt én is meg tudom csinálni. Valóban jók ezek a módszerek? Nem megy tönkre a telefon?
2012. júl. 5. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de bűnelkövetővé válsz.
2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eNerdzsy ***** válasza:

Függ a telefon típusától, de az utóbbi 4-5 évben már nem kaphatók olyan készülékek, amiket kóddal lehetne függetleníteni.

A mostaniakhoz számítógép, megfelelő program és szerviz kábel kell.

Olyan telefon függetlenítése pedig egyáltalán nem ajánlott amelyik előfizetéssel lett vásárolva és nem járt még le a hűségnyilatkozat, mert ezeket a készülékeket a szolgáltató letilthatja.

2012. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Tisztelettel jelezném az elsőt nulláig lehúzóknak, hogy a telefon „kikódolása” bűncselekmény, ha tetszik, ha nem.
2012. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!