Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szolgáltató letilt egy...

Ha szolgáltató letilt egy iphonet, az egész telefont kikapcsolják?

Figyelt kérdés

Vagy csak telefonálni nem lehet róla?

És a visszakapcsolása mibe kerül?


2012. júl. 5. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálni nem tudsz vele majd, de attól még nem használhatod. Kikapcsolni csak te fogod max.
2012. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval attól még használhatod. :D - elírtam
2012. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltja akkor a sim kártyával kapssolatos dolgok, sms hívás, mms, mobilnet nem működnek. Vagyis lesz egy iPod Touch-od. Wifizni, filmet nézni, játszani lehet rajta.


Visszakapcsolás pedig, attól függ miért lett letiltva. Ha lopott vagy elvesztett a telefon akkor senki nem állíthatja vissza, max az eredeti tulaj. Ha pedig azért lett letiltva mert részletre lett véve szolgáltatónál akkor be kell fizetni az elmaradott számlákat, kötbért a kamatokkal együtt.

2012. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Szóval a telóm nem lopott, a Tmobilból vettem, csak majd ha nem tudom befizetni a havidíjat mostmár tudom mire számíthatok.
2012. júl. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!