Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray vagy Xperia Mini?...

Mathew555 kérdése:

Xperia Ray vagy Xperia Mini? Ár/minőség arányban melyik tud többet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A ray többet tud, nagyobb felbontás, valamivel nagyobb (0.3 coll-al) kijelző, jobb kamera. De hardveresen tök ugyanaz (proci, gpu stb.)
2012. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem létszükséglet a qwerty, akkor mindenképpen jobb a Ray. Hardveresen ugyanaz a két telefon, de a Raynek jobb a kamerája, a kijelzője és nagyobb is valamivel.
2012. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem létszükséglet a qwerty, akkor mindenképpen jobb a Ray."


Az xperia mini-ben nincs sűrűn qwerty, az csak a pro-ban van...

2012. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jah, bocs már félálomban vagyok és fél perce néztem egy Mini pros kérdést. Akkor meg simán jobb a Ray.
2012. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jah, valamivel többet tud a ray, de megéri-e annyival többet kiadni érte?

A 2 teló közt (euróban) van ugye 70E árkülönbség, vagyis nagyjából 20k forintban.


Szóval tud e annyival többet a Ray, mint ahogy az ára is mutatja? Megéri inkább azt venni, és drágább, de minőségibb cuccot kapok érte, mintha a minit venném?

2012. júl. 6. 08:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Jobb a kamerája

Nagyobb a képernyője

Nagyobb a felbontása

Sokkal élesebb képek, szöveg, videó

Nagyobb betekintési szög

Vagy esetleg Xperia Neo

Árban ugyanott van, de hdmi kimenet, 3,7 colos kijelző, 8.1 mpixel kamera, te döntésed

2012. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elnézést, a Neo 12 000 forinttal olcsóbb, hogyha nem zavar a nagyobb kijelző, akkor nyugodtan vedd meg azt, jobban jársz vele mint árilag, mint tudásilag
2012. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A neo sem rossz, de nemtom, nekem valahogy nem jön be a formavilága, kicsit túl ,,nőies'', lekerekített... persze az se rossz, de nekem a külső is fontos :)


Páran mondják, hogy akad a Ray, erről esetleg tudtok valamit? gondolom, nem kell telepakolni appokkal meg widgetekkel...


ja és még valami... a mini és a ray rendelkezik GPS vevővel?

2012. júl. 6. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:

"Páran mondják, hogy akad a Ray, erről esetleg tudtok valamit? "


Ahogy írtad nem kell telepakolni...

De galaxy s2-t is láttam már akadozni ilyen esetben.


Gps pedig mindkettőben van.

2012. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Oké értem, király kösz :)


Szóval akkor megéri inkább a Ray-t venni, bár 20E-rel drágább :/

2012. júl. 6. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!