Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia 500-am és azt...

Van egy nokia 500-am és azt USB-n keresztül rácsatlakoztattam a gépre a nokia suitbe, és megjelent egy szoftverfrissítés és frissítettem is. Viszont nagyon nem tetszik ez az uj és a régit vissza szeretném állítani. Hogy tudnám ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
kb sehogy. Visszafele nem frissíthető. Alacsonyabb verziószámú szoftot nem fog feltenni. Megoldható, de ahhoz már több ismeret kell ilyen téren.
2012. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is frissítettem az 500 ast Nokia Bellére, és hát

egyet értek veled nem egy nagy durranás!SPB mobil Shell 3D erre hajtok, de még nem találtam ingyenes letölthetö

Simbyanos formátumot! Nagyon látványos és jol kezelhetö szerkeszthetö,talán probáld ki feltéve ha találsz letölthetö verziót! De akkor szólj nekem is!! :)))))

2012. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)) és majd nézelődök
2012. júl. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!