Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le akarok tölteni a Google...

Le akarok tölteni a Google Play-ről, de azt írja ki, hogy nincs elég hely, amikor az SD kártyán is van, de még a telefon memóriájába is van 23MB. Akkor meg hol nincs hely?

Figyelt kérdés
Először azt akartam, hogy átállítom, hogy az SD kártyára rakja, de aztán láttam, hogy az eddig leszedetteket is oda rakta. A letöltendő alkalmazás 408kb.

2012. júl. 6. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a 408 kb. csak az apk fájl, és utána wifiről telepítené, és a telefon már azt a helyigényt számolja. Kicsit még törölgessél, csinálj helyet. Ez csak egy tipp, lehet teljesen más a gond :)
2012. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van 4Gb szabad hely!:D
2012. júl. 7. 14:14
 3/6 anonim válasza:
nekemis volt olyan apk fájlt tölsd le vhonnan gépedre vágd sd kártyára aztá apk installerrel telepíted (1 a baj nem lehet frissiteni de nem nagy baj)
2012. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mostantól mindig így csináljak egy bug(vagy valami) miatt? :( :@
2012. júl. 7. 19:39
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Már másik google play alkalmazást is feltelepítettem.
2012. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy legalább 20 MB-nek kell maradnia a telefonon, ahhoz hogy működjön
2013. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!