Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ilyen fos lenne az...

Tényleg ilyen fos lenne az iPhone 4?

Figyelt kérdés
Tegnap ruháztam be egyre. Kezdjük az elején. Az első bekapcsolás majdnem fél óráig tartott közben villogott meg rezget folyamatosan. Ahogy nagy nehezen betöltött ahogy lapoztam az oldalakat ott is nagyon szaggatva lapozott. A szöveget úgy írja be hogy megnyomok egy gombot és csak 5 másodperc múlva írja be. Az app store-t lehetetlen megnyitni, rámegyek bejön a kezdőlapja de semmire sem tudok rámenni. Hívni se tudok mivel ha a tárcsázóba nem azt írja be amit nyomok. A Beállításokban a wifi-nál azt írja hogy nincs wifi amin eléggé csodálkoztam hogy egy ilyen telefonba nem raktak wifit. Kb ennyi baja van. Vodafone-tól vettem 75.000Ft-ért Vodafone Matrix 4 csomagban. Hát ennyit nem ér ez a telefon. Vissza se tudom vinni mert 2 év hűség van rá. Van valami tipp hogy mit csináljak ezzel a telefonnal? Eladni előfizetéssel el lehet? Vagy csak én vagyok hülye az applehoz(ez az első apple) és nem tudom használni?

2012. júl. 6. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Szerintem hibás , próbáld meg kicseréltetni vagy megjavíttatnim.

Így kellene kinéznie ha jól múködik : http://www.youtube.com/watch?v=eW_2VDQ2svA&feature=fvst

2012. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Gugu Gabor ***** válasza:
gépre telepitsd az intunest és szerintem kezd egy szoftver frissítéssel...bár amit leírtál eddig az elég extrémül hangzik
2012. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ja igen, ezt kihagytam. Az iTunes nem érzékeli a telefon. Amikor csatlakoztatom se kép se hang csat tölti a telefont.
2012. júl. 6. 23:43
 4/21 A kérdező kommentje:
De jó. a mobilhálózatot se látja mostmár -_-"
2012. júl. 6. 23:50
 5/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán eredeti??
2012. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát a Vodafone-tól vettem. Ők csak eredetit adnak.
2012. júl. 6. 23:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez: [link] itt most nem rendelhető de én a vodafone üzletbe vettem.
2012. júl. 6. 23:54
 8/21 anonim ***** válasza:
Fake kérdés szerintem ..ilyen az ég világon NINCS és Pont.
2012. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem fake kérdés... Amúgy az üzletbe kiállított próbadarabot adta ide nekem a nő. Ez is lehet a baj?
2012. júl. 6. 23:57
 10/21 anonim ***** válasza:
már miért ne lenne ?
2012. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!