Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program Androidos...

Van olyan program Androidos telefonra, amivel telefonszám alapján belehet mérni valakit, hogy hol tartózkodik?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságbòl... :)

2012. júl. 7. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefonszám alapján nem, hívás alapján annál inkább, és természetesen a megfelelő hatóságok rendelkeznek erre alkalmas készülékekkel.
2012. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy kisebb területen - pl egy 600 fős terem (nem írtam el a nullákat :P)- pusztán a telefon által kibocsátott jelek alapján (feltéve, hogy kapcsolódik valamilyen hálózathoz) be lehet mérni az eszközt, annyira pontosan, az egyetlen felmerülő kérdés az, hogy a jobb, vagy a bal zsebedben van. Ehhez elég a megfelelő vevőkészülékkel rendelkezni. Ha valami program azt is állítja, hogy képes rá, az fake.
2012. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi :) bár azért még várok válaszokat, hátha van :)
2012. júl. 7. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen progi mezei felhasználóknak tényleg nincs, ne is várj választ rá.

Meg hát.. mégis, hogy gondoltad ennek a megvalósítását?

Kb olyan ez az ötlet, mint " xy telefonomon nincs GPS. Honnan tudnám letölteni?"

2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy régen a tv-ben volt ez a reklám azt hiszem a jamba reklámozta. és nem tudom annak a proginak a nevét :/
2012. júl. 7. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is kamu volt.
2012. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek sikerülne is ilyen progit írnia, ahogy felrakná marketre (google play áruház -.-), a hatóságok már le is szednék.
2012. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!