Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket telefont ajánljátok?

Melyiket telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés

Galaxy minim van.Használtan vettem. Meg vagyok elégedve vele teljesen. Most lehetőségem van újítani előfizetést telefonnal.

Csak annyiban térnék el a minitől, hogy nagyobb kijelzőt szeretnék.

A szóba jöhető készülékek:

Ace

One touch


Melyik lenne a jobb ?


2012. júl. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

ace-t semmi féle képpen NE!!

amivel a legjobban jársz az az alcatel OT 995

6x telibe veri az ace-t és 4,3" ami azét picit nagyobb és jobb minőségűbb a mininek a 3,14"-tól :DD

2012. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs más alternatíva. Ez a kettő az elérhető most számomra.
2012. júl. 7. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor Ace!
2012. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja értem ok

akkor persze h az ace

2012. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mind a kettő sz@r
2012. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy melyik One Touch.
2012. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom.

A galaxy mini is sz@r, ahogy olvasni szoktam. Nekem viszont megfelel . Talán annyi a hibája, a kihangosítása elég halk.Most válthatok , hát gondolkodok, mire. Igaz, ráérek várni is, hátha bejön újabb nekem megfelelő az ajánlatok közé.

Ha a kettő közül valamelyik olyan sz@r, mint a mini, csak nagyobb kijelzővel, akkor nekem megfelel.

Tehát: Telenor one touch, vagy ace?

2012. júl. 8. 00:02
 8/9 anonim ***** válasza:

azt meg kell mondani nekem is bejön a mini,,csak az árával van bajom

Ha így álsz hozzá akkor az ace-t nyugodtan megveheted mert az jobb telefon a mininél ,,

az ace se egy szar telefon ,,,nekem a samsungoknál csak az árral van a bajom mert nagyon túlárazottak

pl 30k-ért simán megvenném az acet-t

2012. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

00.28


Nincs gondom az árával, mivel én mindig is előfizetéses voltam, vagyok. Idáig minden telefonomat minimális befizetéssel vettem. Játék nem érdekel. Net megy, ha tömegközlekedek.Néha egy-egy fotó,rádió hallgatás, és Bt -n, vagy kihangosítással beszélgetés.A minin van jó néhány kedvelt app. Azt hiszem, ennyi :))

Köszönöm !

2012. júl. 8. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!