Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok...

Melyik telefont ajánljátok (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Sony ericsson live with walkman, Samsung galaxy ace.


A válaszokat légyszi úgy írjátok h melyik telefon megy tisztábban(pl az ace kicsit laggos) és melyiken futnak el jobban a játékok.

Illetve minőségi szempontból h melyik telefonnál szoktak lenni hardware hibák stb.


ui.: Nekem samsung galaxy ace-m volt 2 hétig de ellopták ugyh nem tudtam kiismerni teljesen, de az feltűnt hogy a legtöbb játék laggolt pl: cut the rope, fruit ninja.

Aki ismeri a sony ericsson telót légyszi irja le h annál a telefonnál vannak-e ilyen gondok.


Előre is köszi!


2012. ápr. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A live-nál ilyen biztosan nincs.

Armv7 1 ghz proci, adreno 205 gpu.

Mindenben jobb, kb. 4* gyorsabb, mint az ace.

2012. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. még olcsobb is egy kicsit. bár nem olyan szép a kinézete meg az ace-nek szebb a képe de inkább a belső számít nálam.
2012. ápr. 22. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az Ace képernyőjét tartom csúnyának.


Amúgy Live a legjobb ebben a kategóriában, szinte mindent tud és a legtöbb játék minden gond nélkül fut rajta, ellentétben az Ace-el. Samsungot venni alsó kategóriában nagy hiba.

2012. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az ace-nek szebb a képe"


Na ne viccelj...

Ace kijelzője 3.5-ös a Live-é 3.2, de a felbontás mindkettőnél 320*480...

2012. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én szebbnek láttam az ace képét. NOVA nevezetű játéknál tisztább volt a kép. bár ace-n nagyon laggolt live-on meg 1x sem akadt be ugyh szerintem inkább a lagmentesség mint a szebb kép.
2012. ápr. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!