Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet rootolni a...

Miért nem lehet rootolni a telefont?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y200-as készülékem van. SuperOneClick 2.3.3-al akartam rootolni (Android 2.3.6 van rajta), s azt írta ki a progroam, hogy UNABLE TO OPEN LOG DEVICE /DEV/LOG/MAIN NO SUCH FILE OR DIRECTORY . Valaki segítsen! Köszönöm előre is!

2012. júl. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hát mert már ki van rootolva ha már az android 2.3.6 van rajta akkor már ki van rootolva
2012. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából azért akartam rootolni, mert ebbe a készülékbe nincs belerakva a LiveWallpaperPicker , és nem lehet rá élő háttérképet rakni. Root explorerrel próbáltam beleépíteni, és kiírta h nincs rootolva. Azért kísérleteztem. De akkor nem értem miért nem építhetem be.
2012. júl. 7. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd fel a Root Checkert, az megmondja hogy rootolva vagy-e.
2012. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt írja ki:

SU: found (nincs rajta superuser alkalmazás)

Root access: no access

UID/GID: uid=10080(app_80)

gid=10080(app_80)

groups=3003 (net)

Unix Utils: toolbox

/system/bin/toolbox

Path: /system/xbin

/vendor/bin

/system/sbin

/sbin

/system/bin


se shark for root, lcddensity for root, z4 root, superoneclick-el sem lehet

2012. júl. 7. 16:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!Nehezen de találtam egy német nyelvű leírást, ehhez a telóhoz külön rootoló van. Bonyolult, de hatásos
2012. júl. 7. 17:07
 6/6 anonim válasza:
El tudnád küldeni az oldalt vagy a program nevét amivel sikerült rootolni mert nekem is ilyen telom van?!
2012. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!