Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az sony...

Mi a véleményetek az sony ericsson X8 -ról?

Figyelt kérdés
jobb mint a samsung galaxy y? mert igazábol nekem arra kéne, hogy netezzek játszak, zenéthallgassak, telefonáljak..másra nem igazán..erre megfelfelő telefon?
2012. júl. 7. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A galaxy y-tól bármi jobb, de vegyél inkább xperia mini-t (nem x10), hanem a 2011-es vagy sony live with walkman.


Mindkettő reggelire eszi meg bármelyiket...

2012. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

X8 szörnyű, telefonálásra talán megfelel.

Y még rosszabb.


Mindkettőt hanyagolnám.

2012. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos mindkettő nagyon rossz telefon . Ahogy írták már inkább vegyél egy SE Live With Walkmant ez nagyon jó telefon és emellett olcsó is (30e) . Erről rosszat senki se mondott még és ha te se rakod rá a 4.0-át akkor szerintem te is meg lennél vele elégedve .
2012. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt és nagyon utáltam. Alig mentek rajta játékok, még az angry birds is akadt rajta. A wifi kb 1 óra alatt kapcsolt be és a hálózathoz mégtöbb ideig csatlakozott.Nagyon kicsi a képernyője és csak egy érintést érzékelt, ami megőrített. Egyedül a telefonálásra volt jó. A processzora olyan gyenge, hogy még amikor a menü között lapoztam, még akkor is szaggatott. Szóval óvakodj tőle!!!
2012. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol 30k a live?
2012. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sokan még mindig abban élnek, hogy 30 ezer, mert volt egy hosszabb ideig tartó akció a t-mobile webshopjában...

Most ott 39 990FT.

2012. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy vennék live -t, de most épp szűkösebben kellet választanom, és ezért gondoltam erre..
2012. júl. 7. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor huawei ascend y200.

A galaxy y-nál meg bármi jobb.

2012. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!