Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Szóba jött Nokia, Sony Xperia, Samsung és LG is.

Figyelt kérdés

bőség zavara.

milyen op rendszerű telefont vegyek?

jó az android? vagy inkább wp-t ajánlotok? mert leginkább a nokia és a sony xperia között vacillálok.



2012. júl. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó az Android is, és a WP7 is, és még az iOS is.

Csak minden más miatt jó, és mindegyik másnak jön be.


Ha Nokia, akkor csak WP7-es, Symbian-osat semmiképp.

És akkor szóba jöhet a Lumia 800 vagy 900.

Androidosból Xperia Ray/Neo/U/P/S (attól függ mennyi pénzed van rá, igazából már a legolcsóbb is jó).

Még valamilyen HTC is jó vétel lenne, Sensation (XE), One X, One S, One V, Desire HD, szintén a pénztől függ.

Samsung elég szar (ennek ellenére a legtöbbet eladott készülékeket gyártja), de SGS2/3 vagy bármelyik ICS-es sem annyira szörnyű.

2012. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mondjátok már meg mi szar a samsungban?
2012. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak az sgs2-től szabad samsungot venni.
2012. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hm, köszi a választ.

én xperia s/u/p/ray/arc/stb között és a nokia lumia 800 között vagyok:) de a fav az a xperia s

2012. júl. 8. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
miért, egy galaxy W mitől szar? Vagy egy Ace 2?
2012. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Attól hogy nem érik meg az árukat,és nagyon túl vannak árazva,lásd Galaxy mini ami úgy kb 28 ezer ft és ott a Huawei Ascend Y200 kb egy árban és mégis jobb fényévekkel.
2012. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha egy le egyszerüsített rendszert szeretnél akkor Lúmia 800.

Ha egy bonyolultabb kezelésü rendszert szeretnél, akkor android. Nem azért mondom, mert tényleg bonyolult, hanem azért, mert annyi opció meg annyi lehetőség van benne, hogy néha-néha elveszlik benne az ember. Ugyanazok azu opciók, megvannak a Lumia 800-ban is, de annyiban másab, hogy WP7 van rajta. Számomra a WP7 tetszik, az átláthatósága és a komolysága miatt. a WP7 egy átlátható rendszer,de ha te szeretnél böngészni a sok-sok menü között, akkor Android. Én egy idő után rájöttem, hogy a WP7 annyira le egyszrűsített, hogy az android hiányzott. Én amúgy symbian-os vagyok és nem a tipikus S60 van a telefonomon, hanem a Symbian Belle. Fagyás az nincs.

2012. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Samsungból csak a drága készülékek jók, esetleg az Ace1-2.

Sony (Ericcson)-ból Live, illetve onnantól nagyobb telefonok (szószerint nagyobb, minivel nem sok mindenre mész...)

Simbyan-t max wc papír helyett vegyél...

WP7-es telóm még nem volt, de szerintem android jobb..

IOS meg...túlárazott..

2012. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Samsungot meg LG-t ne vegyél, Sonyból jók:

Live, Xperia Ray, neo, Arc s, sola, U, P, S, Ion.

Nokiaból: Lumia 710, 800, a 900 már nem éri meg az árát.

2012. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!