Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Samsung Galaxy...

Hogyan tudok Samsung Galaxy Pocket okostelefonnal csatlakozni az otthoni wifin keresztül az internethez?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem egy Samsung Galaxy Pocket okostelefont. Otthon van wifink, de nem tudok csatlakozni a telefonnal. Pontosabban a wifihez tudok csatlakozni (nem kell jelszó), viszont utána még kellene csatlakoznom az internethez is (legalábbis a számítógéppel és a laptopokkal így kell). Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan tudnék csatlakozni? A szolgáltató az invitel.

2012. júl. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megvan a wifi kapcsolatod, onnantól a telefonon vagy a böngészőt nyitod meg, vagy pl a Playt. Tehát ikonra rányomsz
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt már sokszor próbáltam, de csak annyit ír ki, hogy a weboldal nem érhető el. Szerintem az a baj, hogy azzal, hogy a vezeték nélküli hálózathoz csatlakoztam, még nincsen internetkapcsolatom, de az is lehet, hogy más a gond.
2012. júl. 8. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Most csatlakoztál a wifire, vagy nem?!


Beállítások - Vezeték nélküli és hál. kapcsolatok - Wifi pipálva, Wifi beállításoknál kiválasztani a saját wifit, és csatlakozás.

2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, eddig értem is. Tegnap kipróbáltam máshol is, és mindenhol tudok csatlakozni, kivéve Otthon. A wifire tényleg tudok csatlakozni, de nem tölt be semmit. Szerintem ez azért van, mert a wifire lehet jelszó nélkül kapcsolódni, de a számítógépeken utána be kell írni a jelszót a szélessávhoz, és akkor lehet csatlakozni a nethez. Nekem ezzel a második lépéssel van bajom.
2012. júl. 10. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Be kell írnod a routeredbe a telód MAC címet mert hiába csatlakozol a router automatikusan bontja a kapcsolatot nekem is ez volt és miután beírtam egyből jó lett!
2012. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!