Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy ace (esetleg...

A samsung galaxy ace (esetleg ace 2) mellett a sony ericsson xperia mini pro (nem x10! ) labdába rúghat-e tudás szempontjából?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg jobb is? Szerintetek melyik a jobb és miért? (az ace 2-vel is össze lehet hasonlítani a mini pro-t ;) )

2012. júl. 8. 14:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Xperia mini pro jobb mint mint az Ace,de az Ace 2 jobb mint a mini pro. Igazából az Ace és az Ace 2 k*rvára nem éri meg az árát. A Mini pro-nál is van jobb abban az árban: Alcatel OT-995
2012. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Az Ace egy rakás fos, az Ace 2 se egy nagy eresztés. OT-995-öt vegyél.
2012. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
nemtudom miért egy rakás fos az Ace.. szerintem tökéletes, nekem lassan egy éve az van és se egy fagyás semmi. húzzatok el az alcateleccel meg huaweui sz*rokkal. lehet, hogy olcsóbb és jobb az ár/érték arányuk, de mivan akkor ha ne adj Isten elromlik a nagy csodatelefonotok? Egyébként nem véletlenül a Samsung vezeti az eladási statisztikát..
2012. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Csak azért vezet a Samu,mert mindenhol azt reklámozzák,TV-ben,plakátokon,újságban stb.


Nem fogunk elhúzni. Nézzük ezt a két összehasonlítás,remélem ettől helyreáll az eszed.


Samsung Galaxy Ace: Elavult ArmV6-os 800 MHz-es processzor(alapon 600 MhZ-s,a Samu a gyárban húzta fel 800-ra hogy össze ne omoljon a TouchWiz

sz*r kijelző,kis felbontás,kevés ppi

optimizálatlan rendszer

az ára egy vicc


Huawei Ascend Y200:

ArmV7-es 800 Mhz-es processzor

szép kijelző

jó kamera

optimizált rendszer

ajándék ár

2012. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Itt épp hogy a Samsung rajongóknak nincs helyük, kisebbségben vagy. Rajtad kívül mindenki más lát a szemétől.
2012. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
bocs de az én Galaxy Ace-m már 832 MHz-n fut.. jó tudom nem nagy különbség. olcsójánosék!!!
2012. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem kíváncsi itt a szarodra. Menj és játssz vele egyedül.
2012. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Jaahhh... Mákod van hogy fölhúzta neked a Samu a gyárban,csak azért hogy ne omoljon össze rendszer a TouchWiz miatt.Egyébként ugyanaz a Qualcomm MSM7227-es lapkakészlet van benne mint az összes többi alsókategóriás Galaxyban(kivéve Galaxy mini) és csak Adreno 200-as GPU-ja van de mindegy...
2012. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
milyen szaromra te utolsó retekegér? azt se tudod miért ezt vettem.. kezdő androidos telefonnak tökéletes!! azok mondják ezt akinkek nem futja Samura;)
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Dehát nem érted hogy gyenge és elavult hardverért fizettél 50 ezer forintot. Mégegy 28 ezres telefon is jobb nála.
2012. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!