Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs elég hely a telefon...

Nincs elég hely a telefon memóriájában! Hogyan helyezhetek át alkalmazásokat a memóriakártyára?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek részletesen leírni,mert nem vagyok otthon a témában!

2012. júl. 8. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd le a telefonod típusát, nehogy tudjunk segíteni...
2012. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jólvan bocs

Samsung galaxy mini

2012. júl. 8. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyárilag át lehet helyezni, az áthelyezhető appokat:


Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazások kezelése: kikeresed a letöltött appokat: ha áthelyezhető az SD-re, akkor át tudod helyezni, ha nem, akkor nem.

Akár le is tölthetsz egy a2sd appot, ez eleve kiszelektálja neked a letöltött appok közül azokat, amiket áthelyezhetsz az SD kártyára.

Gyáriakat root nélkül nem lehet.

Rootolt teló esetén van egy link2sd app pl, amivel már a gyári appokat is át lehet pakolni az sd-re.

2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem,minden ami lehet az SD kártyán van,de rengeteg van a telefonra mentve,és nem tudom átraknia kártyára..
2012. júl. 8. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor azokat nem is fogod tudni átpakolni root nélkül.
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!