Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell aktiválni az...

Hogyan kell aktiválni az angol O2-es SIM kártyát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

- Előfizetéses vagy prepaid?

- Itthon akarod használni ( roaming) vagy Angilában?

- Új vétel vagy régi , több éve "elfelejtett" prepaid, vagy több éve lemondott pospaid?

- hálózatfüggetlen telefonba vagy O2 operátor által "simlock"-os telefonba erőltetted bele? Vagy csak úgy beleraktad egy telefonba?


És a legkézenfekvőbb:

- Ha esetleg újonnan vásároltad miért nem kérdezted meg az eladót az aktiválás menetéről?


Tapasztalatom szerint ott az üzletben aktiválják neked. ( O2 UK-hez még nem volt szerencsém, de más európai és Európán kívüli operátoroknál nekem mindig ott az üzletben aktiválták a SIMet - ha szükséges volt.

2012. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+ info: google keresés: O2 UK SIM prepaid activation ( feltételezem, hogy nem havi előfizetéses kártyád van):


Activating Your Service:


1) Insert the SIM card into your phone

2) Turn on your phone. (Be sure that the battery is charged)

3) Your phone should pick up service as if you are roaming

2012. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kint akarom használni Angliában,új, feltöltős, nem előfizetéses és nem én vettem, úgy kaptam mikor ide jöttem dolgozni de senki sem mondta el hogy hogyan kell aktiválni. Kártyafüggetlen, itthon vásárolt telefonban szeretném használni.
2012. júl. 9. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyenesen az O2 online agent-től:


"You asked:

how to activate Pay & Go SIM?


My answer:

To activate your SIM card simply top up!"

2012. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!