Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ilyet? (xperia x8)

Hogy lehet ilyet? (xperia x8)

Figyelt kérdés
ahogy megvettem 2.1-es android op-rendszer volt rajta.youtuben láttam olyat hogy valakinek ráment a 4.0.vagy legalább is 2.3-ra vagy ilyenre hogy tudom felfrissíteni?

2012. júl. 8. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag sehogy. Csak főzött rom formájában van. A sony fórumokon van leírás, meg egy párszor be lett linkelve itt is.
2012. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
linket tudsz lécci adni?
2012. júl. 8. 19:55
 3/6 anonim válasza:
logout.hu/bejegyzes/raziel01/teszt/hsz_1-50.html Próbáld meg ezt, én is ezzel csináltam, de ha bonyolult, akkor még nézz utána, am nyugi, én is így kezdtem. :)
2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fú ez nekem magas :(
2012. júl. 9. 11:11
 5/6 Titokzatos10 válasza:

[link]

Innen töltsd le !

2012. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen(utólagosan).majd megpróbálom későbbaz ics-t felrakni,egyenlőre az utolsó linket próbálom meg,mert nincs annyi szabad időm.
2012. júl. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!