Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonban, amit...

Ha egy telefonban, amit használt telefon kereskedésben vásároltak nincs benne az aksi alatt az a matrica amin az IMEI szám, vonalkód. Stb. van, akkor feltehetően lopott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Az én telefonomnál sem találod meg ezeket a dolgokat és mégsem lopott.
2012. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani, de azt tanácsolom nektek, ne vegyetek telefont használtárusnál! Én egyszer vettem eg független telcsit, egy darabg jól működött, aztán se kép, se hang, nem volt hajlandó felcsatlakozni a hálózatra. Valószínű lopott volt, és le lett tiltva. Marha boldog voltam, bár számológépnek még ezután is lehetett használni.
2012. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen helyen telefont venni.
2012. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerencsére nem az enyém..
2012. júl. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!