Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG-P500 Telefonom van. Fel...

LG-P500 Telefonom van. Fel akartam volna frissíteni a PC Suite IV-vel a legújabb androidra verzióra, de megszakadt? (lenn)

Figyelt kérdés

Azóta csak ennyit ír ki: Emergency mode!

Mit tudok csinálni?



#LG P500 #Emergency mode!
2012. júl. 9. 21:30
 1/3 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom volt kb 2 hétig. Nagyon egyszerü a megoldás. Én az operát akartam frissíteni rajta de lefagyott és újra indítottam és csak fehéren világított. Ugyhogy kidobtam.
2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos frissítés volt, akkor garanciában javítják. Hogyha nem, akkor itt a megoldás:

[link]

itt letöltöd a frissítőt a telefonodhoz típus alapján. Feltelepíted az USB drivert, és magát a frissítőt. Utána csatlakoztatod a telót USBre.

Na most először nem fogja érzékelni, ahhoz ezt kell megcsinálni:

belépsz az eszközkezelőbe, ott találsz 3 LG-s cuccot. A modem one-t (vagy valami hasonló modem nevűt, saját magam nem scináltam ilyet, nem tudom)kitörlöd (jobbklikk eltávolítás). Utána érzékelnie kell. Ha egyből nem, akkor kihúzod, és visszadúgod. Ha kéri, hogy telepítsed fel, amit az előbb töröltél ki, csak mégsézd le.

Ekkor már a frissítőben látod a telódat. Rákattintasz, hogy frissítés, és megvárod, hogy végigmenjen.

ENNYI :D

Ha ettől sem jó, csak kommentelj, vannak drasztikusabb módszerek is.


SEMMILYEN A TELEFONBAN OKOZOTT KÁRÉRT NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET!

2012. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem egyértelművé tenni, hogy a telefonnak természetesen EMERGENCY MODE-ban kell lenie, amikor csatlakoztatod. FONTOS!
2012. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!