Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet feltenni mobilról...

Hogyan lehet feltenni mobilról a képeket számtógépre?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung SGH-E250-es telefonom és vettem hozzá egy adatkábelt, már fel is van telepítve a program cd-ről, és csatlakoztatva is van a kável a telefonnal meg a géppel de egyszerűen nem reagál. Egy angol szöveg azt írja hogy csatlakoztassam, de hát csatlakoztatva van helyesen és közben számolja az eltelt időt, nah és a telefont tölti folyamatosan. Én nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz, segítene valaki?

köszi


2008. máj. 4. 12:25
 1/2 anonim válasza:
78%
Sokkal jobban jársz ha veszel egy infra,vagy ha van bluetoth a telódon akkor bluetoth portot!! Az adatkábellel én is megszívtam már.... nekem is ugyanezet csinálta mint Neked, én infrával küldök a gépre mindent, 1-2 ezer Ft-os beruházás, vagy már bluetoth is kapható olcsón... s automatikusan felismeri nemcsak a Te telódat hanem mást is!!
2008. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
lehet az,hogy az érintkezés nem jó és meg kell mozgatni a telóba és ki is kéne a talódra írni valamit de szet ha mozatot lehet h jó lesz
2008. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!