Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a mobilom! Nokia x6...

Elhagytam a mobilom! Nokia x6 valahogy betudom mérni?

Figyelt kérdés
Túrázni voltunk,és az erdőbe elhagytam a mobilom.A navitel bevan rajta kapcsolva,belehet valahogy mérni?Vagy mondjak le róla.

2012. júl. 11. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy találtuk meg anno apám mobilját,hogy visszamentünk a helyszínre ahol elveszhetett és folyamatosan csörgettük.Ha eléggé fel van töltve és nem merül le így talán Te is megtudnád találni
2012. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj amikor túrázni megyek,csak a navigációt használom!A telefon offline-van.Sajnos!
2012. júl. 11. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor reménytelen.
2012. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újra járni az útvonalat? Ha annyira kell a telefon, én megtenném.
2012. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lesz!!!
2012. júl. 11. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha osztod a helyzetedet akkor egyes navigációk homelapján lehet követni a készüléket. Persze ehhez az kell, hogy a navigációnak legyen saját homelapja és azon neked accountod ahol engedélyezve van az egész. A másik probléma hogy ezt neten keresztül teszik és általában a végén mikor lezárod a követést. Előfordul folyamatos online követés is (pl a Blackberryknél) de ehhez kell a netkapcsolat megint csak. Gondolom túrázáshoz viszont nem használsz olyant.


Igazából ne is olvasd el amit írtam mert nem segít rajtad, csak megmagyarázza miért nem fog menni a bemérés. Járd végig az útvonalat, és sok szerencsét.

2012. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam(((: A vadászlesnél volt a létra alatt.Szerencsém volt hogy nemjárt arra senki!Legközelebb jobban vigyázok.
2012. júl. 12. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg szerencséd volt :))
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!