Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend g300 am van....

Viktor 83 kérdése:

Huawei ascend g300 am van. Hogyan tudom megváltoztatni az időjárás helyszíneket? Sajnos nem azt a települést állította be aktuális helyszínnek ahol lakom.

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

rámész a további részletek fülre, és a böngészőben ki tudsz választani másik helyszínt. Bár nekem automatikusan beállította az aktuális helyszínt.

Más: Neked is halk a csengőhangja, hogyha valamilyen zeneszámot állítasz be csengőhangnak?

2012. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg vagy elégedve a telefonnal? Mert ilyet szeretnék venni.
2012. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de már egy új widget letöltésével megoldottam a problémát.

A hang az elején halk volt igen, de felnyomta a teljes hangerőt, kikapcsolta az emelkedő hangjelzést és a DTS módot és azóta jó hangos

nem tudom melyik használt...... valamelyik...valószínű hogy a DTS (mondjuk ez nem tudom mit jelent, de ezt nyomtam ki utoljára , és utána javult meg)

A telefon eddig kifogástalanul működik, minden szuper rajta, gyors, a letöltések is gyorsan jönnek a képe szép és tiszta, a fényképező tökéletes, nincs panaszom rá.:):)

Bocs a kései válaszért!

2012. júl. 23. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Huawy y200-on, haveromnak eltűnt a zenelejátszóból a zenék, illetve csengőhangnak sem lehet beállítani.Megvannak a zenék, de valami nem jó.Mi lehet a baj
2012. aug. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!