Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telefonon van wifi akkor...

Ha telefonon van wifi akkor mi lenne a lényege ha külön van net előfizetés? Hogy csinál valaki tízezres telefonszámlát (netezés miatt) ha van wifije és csak azt használja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 12:27
 1/2 anonim válasza:
onnan h pl a telelfon bögészője nem a wifire áll rá, hanem inkább a rendes mobilnetet használja. beállitás kérdése. nem minden telefon olyan hgoy alapbol a wifi kapcsolatot preferálja.
2012. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van. Be kell állítani a perferált kapcsolat típust. Első okostelefonommal én is csináltam magamnak egy 20K-s mínuszt a kártyámra (!).


Azóta megtanultam hogy erre figyelni kell nagyon. Mert például a symbian (róla biztosan tudom hogy ilyen) előszeretettel írja be, kérdés nélküli alapértelmezett kapcsolatnak azonnal, a szolgáltató mobil internet elérését. Majd ugyanezzel a lendülettel felmegy és leszed egy pár frissítést csak úgy.

Ráadásul ha csak simán törlöd visszaírja a beállításokhoz automatikusan. Az egyetlen biztos módszer volt nálam hogy jelszóval levédtem, mert ilyenkor ha fel akar menni mindig kéri a jelszót amit csak simán megtagadok. Így nincs véletlen felmászkálás.

2012. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!