Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokat utazóktól, hogy vodafone...

Sokat utazóktól, hogy vodafone, vagy telenor? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Olyan utazóktól érdeklődnék akik nem csak egy megadott útvonalon járnak, hanem több irányban az országban, hogy melyik a jobb szolgáltató? Értem itt lefedettség, internet (lehetőleg ne csak gprs legyen a lefedettség az utak 80%-án). Akik nem sokat utaznak azoktól is kíváncsi vagyok hangminőség, ügyfélbarát, számlázás stb. tapasztalatokra! Köszönöm!

2012. júl. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én voltam már vodás, most telenoros vagyok, a fent említett szempontok tekintetében a Voda egyértelműen üti a Telenort. Telenor hálózata fos, még Szegeden is van hogy elmegy a térerő, Voda meg még a határvidéken is erős hálózatot ad. Számlázással most futottam egy csúnya kört a kékekkel, szerencsére nekem volt igazam, mint utólag kiderült, de olyan makacsok mint a szar. Ha letelik a 2 év húzok vissza Vodához mint a vadliba, Telenort soha többet.
2012. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vodás vagyok, párom telenoros. Mindketten sokat utazunk, országon belül, de minden szögletébe. Nálam a vodával soha nem volt gondom, mindenhol talál térerőt, nem szaggat. Telenor, már közepes méretű városokban is eldobálja. Számlázással soha nem volt gondom, ügyfélszolgálatuk mind személyesen, mind telefonom megfelel az elvárásaimnak. Percdíjak is kedvezőbbek szerintem.
2012. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vodafone. Az országnak több mint 90%-át lefedik 3G hálózattal.
2012. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 26. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!