Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook-ozáshoz meg telefonlá...

Facebook-ozáshoz meg telefonláshoz/sms-ezéshez elég a HTC One V?

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki az Xperia U-val meg az Alcatel OT-995-el fog jönni meg, hogy a HTC mennyire elavult de amihez én használnám arra elég lenne nem? Csak mert eddig mindig józan ésszel a jobbat választottam, de most ez a HTC One V annyira megfogott a kinézetével, hogy feladnám miatta a Dual Core-t és a az előlapi kamerát... Szóval mégegyszer: Facebook-ra illetve telefonálás/Sms-ezésre elég lenne a One V? :)

2012. júl. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre elég lenne, de baromi drága is. Ha nagyon szeretnéd, vedd meg, de mint te is írtad, van millió jobb ár/érték arányú mobil is.
2012. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre még 30-êrt egy huawei y200, de 40-ért egy sony live is tökéletes...
2012. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a huawei nem tetszik a live with walkman-nek meg marha kicsi a képernyője...
2012. júl. 12. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Facebookra meg sms-re + telefonàlásra nem tudom miêrt nem elég a 3.2 coll...
2012. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg az lenne a legegyszerűbb ha elmennék a Mammutba a T-Mobile-ba vagy a Saturn-ba és kipróbálnám a két telefont... a válaszokat nagyon köszönöm és további válaszokat is szívesen olvasnék! :)
2012. júl. 12. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
De amúgy a HTC azért olyan drága (mint pl ahogy az Xperia P is), mert a háza fémből van!
2012. júl. 12. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
A htc-k amúgy is túlárazottak...
2012. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem sokat ér. 3x vágtam oda a Live with walkmant, mindig 1-1.5m-ről, és semmi baja. Más hátránya meg nincs a műanyag háznak. Chatre is jól használható, és én ezt mondom a méretes ujjaim ellenére. De inkább próbáld ki mint írtad.
2012. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!