Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért mondják hogy a one x...

Mért mondják hogy a one x jobb mint a samsung galaxy s 3 mikor az s3 sokkal jobb?

Figyelt kérdés
lehet h túlárazott de akkor is jobb
2012. júl. 12. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont azért mert túlárazott és így vigasztalják magukat az emberek.(mármint akik azt modnják hogy a One x jobb)
2012. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cloofer ***** válasza:

Mi jobb benne?

A Hardware az talán egy hanygaf*sznyit jobb, mert Exynos vagy mi az isten de 1. a Tegra jobban kihasználja a procit 2. ilyen 4 magos miazisteneknél nem azt kell nézni hogy hú ez kevesebb nanométerből van csinálva meg ilyen baromságok.


HTC sokkal jobb


- Sense felület ami kb. 3x megeszi reggelire a Samsung Touch Wiz felületét (igen, tudom hogy az SIII-ban már nem ez a neve)


- Jobb anyaghasználat és összerakás


-Sokkal jobb és szebb kijelző (HOX=SLCD2 :P SGS3=Pentile Matrix WTFH?!


-Meg márkája maga a márka hogy HTC jobbá teszi mert a HTC prémium kategória (nem, nem vagyok fanboy).

Erre a Samsungtól mit kapunk egy 4magos telefonba,ronda kinézetet, gyengécske anyaghasználatot, semmit sem fejlődött kamerát és egy béna kijelzőt.


Ugyanúgy mint az S2-nél is volt, akkoriban az volt a legerősebb hardware, sőt még annál is erősebb talán, egy ilyen ócska, optimalizálatlan rendszerrel.

2012. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cloofer ***** válasza:

Amúgy meg gondolj csak vissza a NVIDIA (a HOX GPU-ját gyártja) k*rvajó játékokkal reklámozta a telefont,

a Samsung meg szaros Benchmark tesztekkel.

-.-"

2012. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2-vel egyetértek, csak ismételni tudom.

Ráadásul nem csak hogy jobb, de még olcsóbb is.

2012. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert az úgy is van.

A 2. már elmondta.

2012. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a sense 4.0 szaggat és a nagyobb teljesítményű tegra játékoknál(pl shadowgun) a home gomb megnyomásakor várni kell vagy 5 másodpercet, mire betölt. Internetnél meg ha két ujjal folyamatosam közelítek-távolítok, lefagy kb 2 másodpercre és újra megnyitja az ablakot.
2012. júl. 13. 17:44
 7/10 Cloofer ***** válasza:

Igen?

És ezt a hülyeséget ugye itt GYK-n olvastad ha jól sejtem.

-.-"""

2012. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aha itt olvastam
2012. júl. 13. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. A Sense 4.0 szaggat.... a Desire C-n. De nem az One X-en....

One X-en legalább vannak exkluzív játékok, nem úgy mint SGSIII-on.

2012. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azert mert nincs ra penzuk.;) amugy semmivel nem jobb. tudom mert sgs3-am van.
2012. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!