Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 és Xbox360 között miért...

PS3 és Xbox360 között miért mondják egyesek azt hogy Xbox360 jobb a játékélmény?

Figyelt kérdés
Hiszen ugyan az a grafika, játékmenet..stb
2010. aug. 26. 08:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
az xbox kontroller kézreállóbb mint a playstation, legálábbis nekem rettenetes kényelmetlen az a két joy egymásmellett
2010. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nekem a PS 'kar'-on :D mindig begörcsöl a jobb kis ujjam (természetesen a kezemen. :D )


Az Xbox-én meg nem teljesen jó a fogása.

2010. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Az Xbox-én meg nem. Teljesen jó a fogása.


így a helyes. :D

2010. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ikszbokszén?
2010. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom hogy joystick kérdése az egész, nekem volt mind2, és tényleg valamivel jobb az X-nek, de PS3 se rossz! Gyorsan hozzá szoktam, és nálam nem görcsölnek az ujjaim hosszabb játék idő után sem!
2010. aug. 26. 09:24
 6/29 anonim ***** válasza:
Na, mindkét gép tulajdonában azt tudom neked mondani, hogy aki azt mondja, hogy az X360 játékélménye jobb, az még életébe nem játszott PlayStation 3-mal. A kontroller az csak azért kényelmesebb, mert nagyobb, tehát ha nincs 40 centis araszod, akkor nyugodtan vehetsz PS3-at is. A PS3-on rengeteg minőségi exkluzív van, Uncharted 2, LittleBigPlanet, Killzone, Resistance, Metal Gear Solid, Heavy Rain, God of War Trilogy, Ratchet&Clank, Gran Turismo 5, Final Fantasy Versus 13, Yakuza, és még sorolhatnám naphosszat. Nagyon jó gép mindkettő, de ha egy kicsivel több pénzed van és egy kicsivel igényesebb vagy az átlagnál (megköveteled egy játék minőségét), akkor egyértelműen PlayStation 3-at vegyél. Mellesleg ott van benne egy Blu-Ray lejátszó.
2010. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Dehogy kontroller kérdése... Egyáltalán nem kényelmetlen PS3 kontroller, csak az xbox-osok általában ezt tudják a PS3-as tábor orra alá dörgölni, hogy szar a kontroller. Márciusban vettem a PS3-am, Heavy Rain-nel (ha ismered, tudod, hogy hogyan kell irányítani) és rögtön megszoktam a kontrollert, pedig ez az első PlayStation-öm.
2010. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

A PS3 sokkal jobb, mint az Xbox360, mint ahogy a PS2 is sokkal jobb, mint az Xbox Classic.

Amúgy nem tudom, miért olyan könnyű megfogni azt a féltégla Xbox kontrollert...

2010. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kedves 9:33-as: azért nem kellene ez a parasztvakítás... Mindkettő nagyon jó gép, ez inkább az exluzívokról szól. Akinek bejön az Uncharted, LBp, stb., az PS3-at vesz, akinek meg a Halo, Gears of War, akkor az XBOX-ot.. De hogy PS3 sokkal jobb, mint XBOX, azért ez erős. Gondolom neked még PS2-d sincs, de nagyon okos vagy.
2010. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Xbox:

Előny:

Warez (flash)

Olcsóbb

Ha kiakarsz írni egy játékot akkor nem kell Blu-Ray író

Kinect

Hátrány:

Fizetős multi


PS3:

Előny:

Ingyenes multi

Exkluzívok

Lehet netezni

Blu-Ray lejátszó

Hátrány:

Nincs warez tehát minden játékot eredetiben kell megvenned.

2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!