Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Amaze-ről mi a véleményete...

HTC Amaze-ről mi a véleményetek vagy hasonló árú és tudású telefont tudnátok javasolni? Samsung és Sonyval kíméljetek!

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

HTC One S jobb lenne.

Szintén 4,3, kamera/videó ugyanaz (legalábbis papíron), 1 giga RAM, 16 giga belső memória, viszont a One S-ben Snapdragon S4 proci van, ami a jelenlegi legjobb ("csak" 2 magos, de olyan erős, mint a konkurens Tegra 3 meg az Exynos, amik 4 magosak, ráadásul kevésbé melegszik), míg az Amaze-be "csak" Snapdragon S3, tehát egy generációval régebbi, bár az sem gyenge.

Plusz One S-re HTC Sense 4.0 van, míg Amaze-en csak 3.0, gondolom 3.6-ra frissíthető, de 4.0-ra (hivatalosan) nem.


És majdnem ugyanannyiba kerül.


Egyébként Sony miért nem jöhet szóba? Még a Samut megértem, de Sony 2011 óta nagyon jó telefonokat csinál.

2012. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző kommentelő !


Htc Amaze függetlenül 100 ezer Ft ( vagy kicsit kevesebb)

Htc one S kártya függetlenül 145-150 ezer Ft.

Azért ezt nem mondanám ,hogy majdnem annyiba kerül.

2012. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a 2.válaszolonak igaza van nagyon nem egy árkategória de am tetszik a One S. Sony-k drágák a tudásukhoz képest azért nem szimpi...
2012. júl. 13. 01:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, ahol néztem van 120k-s meg 100k-s verzió is, de a 100k-sat nem láttam.

Viszont One S sem 140+, ~123k.


És mi nem tetszik rajta? Külső? Nézd meg élőben, legszebb telefon amit láttam.

2012. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony meg egyáltalán nem túlárazott, még alulárazott is.
2012. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is most a Sony a nyerő.
2012. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!