Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-hez...

Samsung Galaxy Mini-hez milyen fülhalgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mivel nem adnak a telefonhoz fülhallgatót, ezért már vettem néhányat, de mindegyik túl halk volt vagy nem volt jó hangja és egy idő után nem is működött. Nem tudnátok ajánlani egy nektek jól bevált fülhallgatót, ami azért nem is olyan drága?:) Előre is köszi!:D

2012. júl. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
akármilyen 3,5 jack.
2012. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nem drága? :) Amúgy szerintem a Sennheiser-ek jók és azok között találsz 10 ezerét is. Volt már Sennheiser-em sajnos fél év után teljesen megtört pedig vigyáztam rá! Most egy 3000 forintos Panasonic-om van és az a meglepő, hogy simán van olyan jó mint a 10000-es Sennheiser o.O Sőt még a basszusa is olyan jó, ezen felül több mint fél éve gondtalanul működik! Egy kis kutakodás és meg is találtam neten (a dobozt kidobtam ezért kellet keresgélni a sok Panasonic füles között)

[link]

2012. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mini válogatós . Elviszed magaddal és kipróbálod a fülest vele.
2012. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) Olyan 10.000 forint alatt gondoltam.:) Köszi, hogy rákerestél. Azt hiszem akkor kipróbálom azt.:D

Utolsó válaszadónak: Épp az a baj, hogy nem tudom megpróbálni az üzletben, mert nem engedik, hogy kicsomagoljam és azt mondták, hogy nincs más lehetőség rá...

2012. júl. 13. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel... Én ilyet vettem ma és nagyon jól működik.:) Hangos, jó minőségű és csak 3000 forintomba került.:) ------> [link]
2012. júl. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!