Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 110 000 forint alatti árkategó...

110 000 forint alatti árkategóriában milyen androidos, Samsung vagy Sony, (esetleg más jobb) okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s2-t néztem ki, de elriasztott a nem zseb-kompatibilis mérete...

Van más, jó ár-érték arányú, androidos telefon, amit nyugodt szívvel ajánlsz, neked vagy ismerősödnek bevált, stb.?



2012. júl. 10. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia S, de az is eléggé nagy.
2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a mostaniaknál amik jók azoknak a nagyrésze nagyon nagy. esetleg SE live with walkman. az 3.5" és olcsó. nekem alcatel ot 995öm van. nagyon bejön, mert gyors, és a többi telóhoz képest sokat bír. igaz ennek 4.3" a kijelzője.
2012. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Live with Walkman 3.5"? Akkor mindenki azzal rohangálna (bár még az sem valami nagy). Csak 3.2", ami meg már túl kicsi.


Amúgy a felsőkategóriás mobilok (és 110-ért már olyat kapsz) mind nagyok, csak valamelyik majdnem 5", valamelyik csak 4" körül.

Ennyiért vagy Xperia S, vagy HTC Sensation XE, esetleg ha kijön akkor HTC One S lenne jó választás.

SGS2-t hanyagolnám, mondjuk ha van rajta custom ROM (mondjuk egy MIUI) akkor már csak a külsejével lehet gond.

2012. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kategóriában nincs 4" alatti telefon.

Én ajánlanám az xperia S-t A kategóriájában nem számít brutálisan nagynak, és jobb, mint a Galaxy s2.

2012. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!