Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen gyorsan merül a...

Tomark kérdése:

Miért ilyen gyorsan merül a telefonom?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Huawei Ascend G300-as telót,megkérdeztük,hogy használhatjuk e egyből,vagy előbb töltsük fel,azt mondták,hogy előbb ha használni akarjuk akkor előbb meritsük le és majd utána kell 2 órát tölteni. először 80-90 százslékon volt a teló,szépen lasszan lemerül 20-25 százsalék alá,fel is tettem este fél 11-kor töltőre,és másnap reggel 9 óra előtt egy pár perccel vettem le,tudom,hogy ez nem volt 112 óra,de vettünk egy mini 2-t is,aminek gyewngébb az aksia,és azt is akkor vettük le,és tovább birja az akksija gps,el is meg még sok ilyesmi alkalmazással is. most meg megint levettem ma a töltőről,és szinte egyből 100-ról 90 majd 80 százalékra lemerül,alig fél óra alatt merült le 92 százlékra,úgy hogy azt alig is használtam. a mini 2 az birjas sokáig is. és elvileg ha a kijelző feletti kis pontocska zölden világit,akkor teljesen fel van töltve,de már 95 százalékon is zölden világit az. amugy hogy teljesen feltöltsön akkor kiírja azt mint a samsungoknál és zörög kettőt? vagy most akkor táéyleg fel van töltva,CSAK ILYEN HAMAR LEMERÜL? ÉS AKKOR HOGYAN LEHET EUZT OLYAN JÓL MEGOLDANI?
2012. júl. 13. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi nem 112 óra hanem csak 12 óra
2012. júl. 13. 12:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Android telefonnál az összes ennyit bír. Ha nem használod kb.3 nap, ha használod 1-2 nap.
2012. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!