Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan...

Miért merül le ilyen gyorsan a Samsung Galaxy mini telefonom?

Figyelt kérdés
Pár napos telefonról van szó és nem bír ki egy egész napot. Eleinte nem volt ilyen. Minden alkalmazás ami nem kell le van állítva(bluetooth,wifi,internet stb.) és még így is fél nap alatt lemerül,pedig egyáltalán nincs használva, még játék sincs rajta. Húztam le rá egy batter miner nevű programot,ami megmutassa h az aku hány százalékon áll. Mikor feltöltöm akk még 100%,de 15 perc után már 92-t mutatt. És egyáltalán nincs használva. Mi lehet a gond?
2012. jan. 27. 21:10
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
0%
Barmilyen telefont miutan megveszed es full lemerul 3-szor 12 oran at tolteni kell.Valoszinuleg miutan megvetted ezt nem csinaltad meg, es ezert az aku gyorsan lemerul!
2012. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nem fut valami (akár netet használó) alkalmazás a háttérben?
2012. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fut semmi internetes alkalmazás a háttérben :S
2012. jan. 27. 21:20
 4/37 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam h a Li-Ion aksikat nem szükséges 3x lemeríteni,de lehet h akk ez lesz a baj:( Most akk kell vennem egy új aksit?
2012. jan. 27. 21:21
 5/37 anonim ***** válasza:
Hányszor töltötted fel eddig?
2012. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

"nem szükséges 3x lemeríteni,de lehet h akk ez lesz a baj"

Miért, hogy merítetted le? :)

2012. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ezeket az akkukat már nem kell formázni, meg a töltő úgyis kikapcsol teljes feltöltés után.
2012. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Úgyértettem h fullra lemeríteni. Asszem olyan 4-5x volt eddig töltve (ha jól emlékszem akk hétfőn lett véve)
2012. jan. 27. 21:27
 10/37 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló! Látom nem érted h mi a gondom. 2 telefonom van:az egyik a mini a másik meg egy HTC wilfire S. Mindkét telón rajta van a battery miner program,ami méri h mennyi időm van még hátra a legközelebbi töltésig. Ha mind2-t feltöltöm 100%-ra,akk a htc 22 hátralévő órát ír,míg a mini pedig 6 órát. A szerencsétlen galaxy minim csak 6 órát bír ki úgy h nem nyúlok hozzá és már le is merült. Úgyhogy sztm itt valami más gond van. És még1x mondom h MINDEN ki van rajta kapcsolva ami meríthetné.
2012. jan. 27. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!