Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel OT 995 kb meddig...

Az Alcatel OT 995 kb meddig fog megfelelni a legújabb játékoknak is?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 16:19
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ilyen van, és már most vannak játékok, amik akadnak, de olyannal is találkoztam már, ami egyszerűen játszhatatlan rajta. A GTA minimális grafikán is akad, főleg ha neki ütközök valaminek kocsival. Nekem 1-2 percen bellül fagyást eredményezett. Szerintem a legjobb grafikájú játék amit elvisz az a Shift, de kb. 15 perc után túlmelegszik, akadozni kezd, és ha nem kapcsolom le a játékot akkor még 10-15 perc és le is fagyhat.


Amikor azt írom hogy lefagy, erre gondolok: a kép megáll, de nem feketedik el, semmire nem reagál, nem érzékeli a home gombot sem. Általában 10 percen bellül újraindítja az oprendszert, de én ki szoktam szedni az aksit, és visszakapcsolom a mobilt.

2012. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!