Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows alapú okostelefonokról?

Figyelt kérdés
Engem főképp Nokia Lumia 800-as érdekelne.

2012. júl. 13. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha WP teló kell, akkor várd meg az őszt a WP8 Apolloval.

Lumia 800: szépnek szép, nem is rossz, de a Lumia 710 ugyanakkora kijelzővel van ellátva, ugyanaz a hardver van benne, és olcsóbb.

Wolt WP telóm, még anno, egy Omnia 7-es.A rendszert szokni kell, főleg, ha androidos berkekről próbálsz átnyargalni erre a vonalra, mert sok minden másképp működik, vagy épp nem.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne ruházz be rá, mert nem éri meg.

2012. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar az , hogy nem lehet memóriakártyával bőviteni , illetve az hogy a blutoeth nem használható állományok küldésére , és az egyéb korlátai nem zavaróak számodra , akkor ez egy jó rendszer
2012. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen használnám, de mivel Motorolás vagyok, azon meg már örökké Android lesz, nem használok WP-t. Egyébként elég jó platformnak tűnik, de tényleg várd meg az új rendszert.
2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem "okos".... A régiek jobbak voltak az új rendszer nem éppen a legjobb. Nem bírom a csempéket...


UI.:Lumia-ra sokat panaszkodnak akku hiba stb...azt nem vennék...

2012. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem okos? Hát mi az anyám kínja, ha nem az?!

Attól, hogy nem az üzleti szférába tervezték, mint a WM-et, és attól, hogy te nem szereted a METRO-t, attól még nagyon is okos.

Mellesleg a WP7.0-7.5 WM 6.5 keretrendszerre épült, csak jobban optimalizált és más a skin.


Akku gondok: Szoftveresen javították már, a lumia 710-ben meg eleve egy kisebb kapacitású akksi van, azért merül gyorsan.

2012. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyorsan?? 2 napig bírja egy levegővétellel az aksim :D

Szerintem teljesen jó rendszer jó hardverrel.

2012. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
őszintén? UTÁLOM, GYŰLÖLÖM, NAGYON SZ@R. soha, senkinek nem ajánlom!!
2012. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!