Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervizben még megjavíthatják,...

Kizcar kérdése:

Szervizben még megjavíthatják, vagy kezdjek koszorúra gyűjteni?

Figyelt kérdés

5 napja a Samsung Galaxy S telómmal mentem be a medencébe úgy 20 percre. Négy napig nem kapcsoltam be, szétszedtem és hagytam száradni, de nem akar működni. Kipróbáltam egy másik aksival, de azzal sem akarja az igazságot.

Szervizben még meg lehet ezt javítani, vagy ennek harangoztak?



2012. júl. 13. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a strapamobilok sem bírják annyi ideig a fürdést, szóval ha eddig nem akarta az igazságot már a szervízben sem tehetnek semmit. Kuka...
2012. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy nem tűnt fel 20 percig, hogy nálad a telefon? Ennek valszeg lőttek. Azt mondják, ha leszeded a hátlapot, (egyes típusoknál az akksit is kiszeded) akkor van ott egy lyuk, amiben alapesetben egy fehér fóliát látsz. Beázás esetén ez piros lesz, ekkor nem javítják már.
2012. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!