Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a szervizben megkarcolják...

Ha a szervizben megkarcolják a telefonomat, megtehetem, azaz van jogom ahhoz, hogy ne vegyem át?

Figyelt kérdés
Most küldem el egy karc nélküli kütyümet, és egyszer már megjártam a szervizesekkel, ugyanis nem vigyáztak túlzottam a telefonomra.

2012. júl. 4. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet követlésed szerintem ha az átvétel előtt jegyzőkönyv készült. Ha nem rögzítették sehol sem a "karcmentesség" tényét akkor nincs mit tenned.
2012. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csez ***** válasza:
Ha átvételkor rögzítették a munkalapra, hogy a telefon karcmentes és te nem úgy kaptad vissza, akkor kérheted a karcos elemek cseréjét. :-)
2012. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előre jeleztem az illetőnek a boltban, hogy ilyen állapotban szeretném visszakapni, és beírta a reklamációs levélbe, hogy karcmentes állapotban várom vissza mind a kijelzőt, mind a hátlapot egyaránt. Ez elég hozzá? :)
2012. júl. 4. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég. Ugyanis ez eleve alap dolog kéne legyen, hogy nem szétgányolva kapod vissza. De így még konkrétan írásban ki is kötötted, hogy nem tehet benne kárt.
2012. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megnyugodtam, ugyanis úgy vigyáztam rá, mintha aranyból volna.
2012. júl. 4. 14:10
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Természetesen megteheted, én se venném át. Ha valami, egész nyugodtan csinálsz cirkuszt, ugyanis te indulsz előnnyel.
2012. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki a hátlapot vagy kijelzőt.
2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah, és úgy járok, mint haver amikor kicseréltette az érintőpanelt a telefonján. A kijelző és üveg között portól kezdve minden volt, ami piszok rátapadt a kijelzőre, azt ott hagyták. Na én tuti nem hagytam volna annyiban...
2012. júl. 4. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyankor vagy ki kell pucoltatni szépen, vagy ha nem akarják, fel kell hozni a "panaszkönyv" és a "fogyasztóvédelem" szavakat. Milyen érdekes, nekem a Joy hibás K750i-m ezért kapott 2x új alkatrészt.
2012. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valahogy így, én se fogok hallgatni, ha... :)
2012. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!