Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg vettem egy iphone 4s...

Meg vettem egy iphone 4s clonozottat es lenne egy kerdesem hogy lehet erre alkalmazasokat meg jatekokat telepiteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Höhö... höhöhö...

Na hát igen, nagy ötlet volt klónt venni.

2012. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miert ? nem lehet ra semmi fele alkalmazasokat letolteni?
2012. júl. 13. 23:15
 3/13 A kérdező kommentje:
pl amiket lehuzok itunesrol es bele rakom a mobilba azt hogy tudom felinstalalni?
2012. júl. 13. 23:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon-nagyon jó esetben Android van rajta (de azt erősen kétlem), akkor Marketről talán enged pár programot.

De mivel ezeken általában az MTK legszutyokabb változata van fenn, ezért igen, leginkább sehogy nem lehet rá rakni.

2012. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha klón akkor cseszheted, ezen nem iOS van. De küldj egy linket, hogy honnan vetted, kíváncsi vagyok rá.
2012. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem netrol rendeltem valakitol szereztem tudtam hogy clone.amugy androidot nem tudnak rarakni valahogy ? elcseszhetem vele az egeszet ?
2012. júl. 13. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem cseszheted el vele, mivel sehogy sem fog működni. Telefonoknál (nagyon kevés kivétellel), az operációs rendszert nem lehet cserélni.
2012. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ja koszi a segitseget meg abban tudnal segiteni hogy hogy lehet cserelni akkor benne operacios rendszert ? mer amugy nem android van benne ios5.0.1 de azis fake akkor
2012. júl. 13. 23:31
 9/13 anonim válasza:
Valahogy a beállításoknál meg tudod nézni az információknál, hogy milyen rendszer van rajta, de ha nem adtál érte több 10 ezer forintot, akkor JAVA nunclaus van rajta, amit nem tudsz sehogysem cserélni rajta. Elvileg JAVA játékok rámennek, de figyelni kell a 320x280as felbontásra, mert az fog normálisan működni, ha működik egyáltalán. Én szerettem azt a telót, bár nem használtam sokáig, el is adtam. Menő, ha nem akarsz sokat pazarolni telefonra, ha van benne wifi még netezhetsz is :)
2012. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen van benne wifi es am a fenykepezonel a felbontas 640x480 koszi akkor a segitseget
2012. júl. 13. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!