Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone4, Samsung Galaxy S2...

IPhone4, Samsung Galaxy S2 vagy Nokia Lumia 800 telefont vegyek? És melyiket miért?

Figyelt kérdés
A fenti 3 készülékben gondolkozom, esetleg egy Lumia 900. Aki tudna érvelni a kiszemelt készülékek mellett vagy ellen, legyen szíves tegye meg. Köszönöm!

2012. júl. 14. 00:07
 1/7 hurikan23 ***** válasza:
100%

Három különböző oprendszerű telót sikerült felsorolnod...


Ha android akkor inkább xperia s a galaxy s2 helyett,

Ha iOs, akkor iphone 4s

Ha windows akkor lumia 900.

2012. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
oprendszertől függ, mint ahogy az elöző is leirta
2012. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok azzal, hogy különböző op. rendszerek, de melyik miért vagy miért nem? a mostani telefonomon Symbian rendszer van (azt ismerem, ezeket viszont telefonra nem)...

szeretnék telefont cserélni és próbálom felmérni a lehetőségeket

2012. júl. 14. 02:22
 4/7 hurikan23 ***** válasza:

Vegyél egy xperia s-t és azzal jársz a legjobban.

Második körben pedig a Lumia 900.


Szvsz az iphone4-et kerüld, minimum az iphone4s....

2012. júl. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

van egyébként tapasztalatod az Xperia S-sel?

Nokia és Samsung telefonom volt már, utóbbival semmi problémám nem volt (de az még nem volt "okos"), és jókat hallottam róluk az iPhone-nal folytatott versenyben...Sony Ericssonom szintén volt régebben, viszont a mai Sony készülékekről semmi infóm sincs

2012. júl. 14. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
ájfónt kerülném a helyedben, persze, ha bejön neked az iOS, akkor egyértelmü viszont egy xperia S - el tényleg jól jársz, de a SGS 2 - re sem hallottam még panaszt, igaz nekem még egy sima S - em van custom rommal, de még mindig gyors és szeretem :D
2012. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Veszélyes kérdés, csak nehogy összecsapjanak az ios wp android fanok.

SGS2 helyett ha lehet inkább az Xperia S, ha a 3 közül kell, akkor Lumia 800, igaz, nem lesz rá wp8, de minek??? a wp7 is acélbeton stabilitású rendszer.

2012. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!