Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb: Samsung...

Melyik a legjobb: Samsung Galaxy Mini/ Nokia Asha 300/ Nokia c5-03?

Figyelt kérdés

Igazából főleg telefonálásra, zenehallgatásra, fényképezésre, esetleg wifis netezésre kellene.

Abszolút nem vagyok képben a telefonok világában, ezért köszönöm előre is! :)



2012. júl. 11. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Az Asha-t csak akkor ha feltétlenül gombosat szeretnél.

A többi kettő elavultak és túlárazottak.


Huawei Ascend Y200 a legjobb ebben az árban

2012. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj és itt az ár mindegy. Mert a Telenor akciója keretében venném, 2 éves hűségre így 10 Ft mindegyik. És mindegyikre így a havidíj: 2990Ft. Tehát ilyen szempontból mindegy.
2012. júl. 11. 18:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek azért! :)) Tehát akkor igazából egyik se jó? :/ Mert csak ezek közül választhatok!
2012. júl. 11. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha ezek közül kell választanod akkor a Galaxy Mini vagy (ha nyomógombosat szeretnél akkor a Nokia Asha 300.Én inkább a Galaxy Minit ajánlanám.
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem nem nyomógombosat. De, ha az sokkal többet tud...elgondolkodnék rajta. Igazából nem ismerem a Nokiát. Hallottam, hogy jó meg strapabíró, stb. De nekem sosem volt.

Igazából én is a Galaxy felé húzok. Csak itt Gyk-n mindenki leszólta eddig. És ezért érdeklődtem utána. Igaz ezeknek a kérdezőknek van/volt választási lehetőségük.

Köszi! :) Várok még válaszokat!

2012. júl. 11. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyenekre ne hallgass(utolsó válaszoló).Csak azért ajánlják a Galaxy minit mert nekik az van és akkor már neked is azt kell venned.Galaxy mini:sz*r kijelző,nincs optimizálva,gyenge és elavult hardver,túlárazott


Amint mondtam Huawei Ascend Y200. Keresztbe lenyeli az összes alsókategóriás Galaxyt beleértve az Ace-t is.

2012. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm kedvességed, de azt sajnos nem tudom megvenni. Ezért is írtam a Telenoros akcióról. Hogy amiatt kérdezem, nem amiatt mert elsőre beleszerettem a készülékbe.

Még esetleg a Samsung Champ2, és a Samsung Star2 játszik.

Kérlek titeket ezek alapján mondjátok meg a "tutit"! Tudom, hogy jót akartok! De nem választhatok mást...ha választanék ilyen szempontból biztos rád hallgatnék.

Köszönöm!

2012. júl. 11. 21:18
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Star 2 meg Champ 2 ezeket semmiképp. Ha csakis feltétlenül ezek közül lehet csak választani akkor Galaxy mini
2012. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De okos vagy :D így tudod a telefonokat. :)) Hát akkor csak Mini lesz. Remélem azért arra a célra, amire nekem kell bőven megfelel (ennyi pénzért) :D Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. júl. 12. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
De tényleg csak akkor vedd ha csak ezek közül tdsz választani. Ezt mindannyian tudjuk hogy ennyi pénzért jobb is van.
2012. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!