Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4s?

Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Padhelyzet :)
2012. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cloofer ***** válasza:
10%

Tudásban Galaxy, de nekem nem kéne az, mert rossz kezelőfelület, béna anyaghasználat és szintén elrontották az optimalizálást.


iPhone, az meg túl van árazva, kb. egy 90 ezres telefon tud annyit mint a 4S, erre meg több mint a duplájáért adják.


Én HTC One X-t vennék, mert az is 4 magos, de jobb


- Tegra 3, szóval jobban kihasználja a processzort

- Jobb anyaghasználat és összerakás

- Sense 4.0 felület, ami alapból össze-vissza alázza a Samsung Touch Wiz-ét (tudom hogy már nem ez a neve)


Röviden olcsóbb és ugyanannyit, ha nem többet tud.

2012. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Szerintem is jobban megéri a HTC One X, de ha ragaszkodsz ehhez a kettőhöz, akkor Galaxy S3.
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Az s3-at azért nem szereti néhány szerencsétlen, mert nincs rá pénze.

Igaz hogy jó árban van, de oda-vissza alázza a One X-et, hardver szoftverben ( gondolj csak az újításokra pop up play stb) UIben meg neked kell döntened.

Na de nem leszek szemét mint a többi válaszolok a kérdésedre, az iPhone túlárazott nagyon szerintem vedd meg az S3-at.

2012. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Először is szeretném elmondani, hogy nem kell rám hallgatni, nem azért írok, hogy n majd megmondom a frankót, hanem én így látom ezt a kérdést.

Nekem elég egyértelmű a kérdés, bár én NEM vagyok Apple fan. Sose vennék ekkora kijelzőjű telefont... ez nekem túl nagy, max 4,2" de az is nagy szerintem - bár ez személyes dolog. Itt nem azon múlik, hogy melyik hány magos, hanem hogy mekkora szabad ramja van a mindennapokban és hogy mennyire van optimalizálva az op rendszer. Azzal kicsit vitatkoznék, hogy egy 90 ezres telefon is tud annyit mint a 4s... az ára 150 körül van, ami tényleg elég sok érte. De mondj egy telefont, ami többet tud nála és 90k körüli az ára?

"Az s3-at azért nem szereti néhány szerencsétlen, mert nincs rá pénze."

Erre csak annyit, hogy minek vegyek egy drága tepsit? Kimegyek a konyhába van ugyan ilyenem csak nincs rajta hogy Samsung... nem rossz az s3 se, de hogyha androidos csúcsgépet akarsz venni akkor inkább ott a One X ;)

Az igaz hogy az Iphone túlárazott, de.. és itt jön az, amire én kb 1 hónapja jöttem rá :D

Van egy most már 8 hónapos Xperia Rayem, 7 hónapig szinte akadásmentesen futott, de valahogy utána megváltozott, egyre többször akadt... pedig nincs 60 játékom és alkalmazásom, nincs 20 futó alkalmazás. Viszont ez egyre zavaróbb lett, leszedtem egy Ram karbantartó programot, azóta valamivel jobb a helyzet, de nem sokkal. Én karácsony környékén tervezek venni egy Iphone-t, azt majd a pénz dönti el, hogy 4 vagy 4s. 5-öt semmiképpen nem veszek mert drága lesz.

A legfontosabb: azért szerettem meg annyira az Iphone-t mert egyszerűen nem akad meg... mondok egy egyszerű példát: játszol a Temple Runnal és megnyomod a Home gombot. Az én Rayem gondolkozik kb 10 mp-et, aztán még szaggat a menü. Az Iphone kilép 2 mp alatt és rögtön működésre kész :D NEkem ez mindennl öbbet ér, hogy nem akad a telefon..

2012. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt már annyira unom,hogy ha az IPhone-ról vagy Samsungról van szó,akkor mindenki a szaros HTC-vel jön......én ettől már a falra mászom. Én is erre keresem a választ,hogy IPhone vagy S3 és mindenhol a HTC One X-et ajánlják.

A kérdésre válaszoljatok már: IPhone vagy Samsung Galaxy S3.

Én az S3-ra szavazok.

U.I.:Tudom,hogy most nagyrészt én sem a kérdésre válaszoltam.

2012. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel,már én is a falramászom a One X-től,csúnya és még kevesebbet is tud a másik kettőnél.

Am Samsung Galaxy S3 a jó.

2012. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni veletek, de miben jobb az S3 a One X-nél? :DD

Tudom hogy én se csak a kérdésre válaszoltam, de a kettő közül inkább a 4s, bár nagyon különbözik a 2 telefon :D

2012. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!